230v 18W E27 Rectangular Eyelid Bulkhead
| Product Code: | KLB-5523-E/BL |
| Product Name: | 230v 18W E27 Rectangular Eyelid Bulkhead |
| Colour:: | Matt Black with Opal White PC Cover |
| Specifications:: | Die Cast Aluminium |
| Measurements in cm: | Height: 29 Width: 17.5 Depth: 9 |
| Lamps:: | 2 x E27 |
| Wattage:: | 230v 18W |
| IP Rating: | IP54 |
SKU:
KLB-5523-E/BL
Categories: lighting, Outdoor Bulkheads LED + E27
Reviews (0)
Related products
Single Remote RGB Controller
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
10W Dimmable Driver
60VA Electronic Transformer
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
50W Power Supply for LED Strip Light
24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White
| Product Code: | YM-100-24V/NW |
| Product Name: | 24v 16W 240 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Natural White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin/Lumen: | Natural White: 4000K / 2000lm per meter |
| Measurement in cm: | Height: 1 Width: 10 |
| Lamps: | 240 x 0.0667W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 24v 16W per meter |
| IP Rating: | IP20 |


Reviews
There are no reviews yet.