230v 10W LED SMD 61cm Picture Light
| Product Code: | Z-106-10/BL |
| Product Name: | 230v 10W LED SMD 61cm Picture Light |
| Colour: | Black |
| Kelvin / Lumen: | Warm White: 3000K
Lumen: 850lm |
| Measurement in cm: | Height: 7
Length: 61 Depth: 12 |
| Lamps: | SMD LEDs |
| Wattage: | 230v 10W |
| IP Rating: | IP20 |
SKU:
Z-106-10/BL
Categories: lighting, Picture Lights
Related products
60VA Electronic Transformer
120W Power Supply for LED Strip Light
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Components
80W Power Supply for LED Strip Light
230v 18W Colour Changing Waterproof LED fitting
24V 60W Dimmable Slimline LED Driver
230v 4.8W 60 LEDs SMD per meter, Blue
12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter, Cool White
| Product Code: | YM-3528-60/CW |
| Product Name: | 12v 4.8W 60 LEDs SMD Open Flexi Strip per meter , Cool White |
| Colour: | White PC Board |
| Specifications: | Single Row Open Flexi Strip |
| Kelvin / Lumen: | Cool White: 6000K / 565lm per meter |
| Measurement in mm: | Height: 1 Width: 8 |
| Lamps: | 60 x 0.08W SMD LEDs per meter |
| Wattage: | 12v 4.8W per meter |
| IP Rating: | IP20 |

